LAT ENG RUS

Tirdziņš

Bazārs Berga Bazārā

Jau par pilsētas tradīciju kļuvušais zemnieku tirgus ir iecienīts izcilu garšas baudītāju vidū. Berga Bazāra tirgū nopērkamās lietas ir 100% svaigas un kvalitatīvas Latvijas zemnieku saimniecībās audzētas un ražotas. Zemnieki un mājražotāji no visas Latvijas reģioniem piedāvā lielu pārtikas produkcijas daudzveidību – pašceptu maizi, gaļas un zivju kūpinājumus, dažādus sierus, ievārījumus, konservējumus un konditoreju. Te var nopirkt svaigu pienu un jēlu cūkas, liellopu, vistas vai truša gaļu un visas šiem produktu sagatavošanai vajadzīgās piedevas un garšvielas.

Berga Bazārā tirgojas vietējie amatnieki, kas īpaši specializējušies pilsētnieku vajadzībām un gaumei – te nopērkami skaisti modes aksesuāri, rotaslietas, bērnu rotaļlietas, kā arī mājās gatavoti kosmētikas līdzekļi no dabas produktiem – krēmi, eļļas, skrubji, ziepes u.c.

Izsenis tirgus ir bijis darījumu, iepazīšanās un izklaides vieta. Šodienas tirgus atklāj tautas mentālās īpatnības un tradīcijas, tāpēc tas ir interesants ceļotājiem un tūristiem.

Berga tirgus notiek katru sestdienu no 10:00 - 16:00. Nākamie tirdziņi būs  6., 13., 20., 27. septembrī, 4., 11., 18., 25. oktobrī; 1., 8., 15., 22., 29. novembrī; 6., 13., 20. un 27. decembrī.

Tirgotājus aicinām aizpildīt pieteikuma anketu. Papildus informācija pa tālr. 25445443 vai tirgus@bergabazars.lv

Aizpildīt pieteikuma anketu šeit!

BRITISH WEEK nedēļa noslēgsies 8. novembra tirdziņā ar siltiem un sildošiem ēdieniem un dzērieniem, kas raksturo lielās salas iedzīvotāju gastronomisko gaumi.


Tirgus katru sestdienu! Sākot ar septembri Zemnieku tirdziņi notiks katru sestdienu  no 10:00 - 16:00. Tā ir iespēja iegādāties veselīgus un svaigus lauku produktus vienlīdz atbalstot mazo uzņēmējdarbību laukos. Vēlo brokastu mīļiem kā vienmēr iespēja nobaudīt sulīgu burgeri, gardas zupas un citas gardās uzkodas, ko gatavo izbraukuma kafe TVAIKS. Uzzini vairāk


Narciss ir starptautiski atpazīts modes mākslinieces Alises Trautmanes izlolots zīmols, kas atvēris modes salonu- atelier - kafejnīcu Berga Bazārā. Stilīgi pārdomāta jaunām tirgus prasībām atbilstoša salona koncepcija savieno iepirkšanos ar gaumīgu pasēdēšanu āra terasē, pārcilājot modes žurnālus un malkojot īpašo Narciss kafiju ar kruasānu.


Esthederm Institute salonā visas skaistumkopšanas procedūras notiek ar inovatīviem kosmētikas līdzekļiem, kas pamatā balstās uz šūnas ūdenim identiski radīto celulāro ūdeni, kurā šūnas dzīvo un spēj uzņemt mitrumu, tādējādi tiek stimulēta ādas spēja pašai atjaunoties un izskatīties daudz jaunākai. Salona darba laiki no 11 - 19.


BERGA BAZĀRĀ atvēries slavenais modes zīmols  ANNA LED. Jaunajam ANNA LED veikalam-studijai ir izteikti aktuāla koncepcija: zem viena jumta atrodas trīs šī zīmola pamatelementi – gatavā apģērba veikals, dizaina studija un ražotne.


Daudzu rīdzinieku iemīļotā franču maiznīca Cadets de Gascogne veiksmīgi darbojas ik darba dienu no 7:00, tāpat atvērts arī sestdienās un svētdienās! Tas nozīmē, ka silts un kraukšķīgs kruasāns ar sieru vai šķiņķi var kļūt par Tavu ikdienas rīta rituālu ceļā uz biroju vai pie brokastu galda.

Ja Tu esi BERGA BAZĀRA KLIENTA KARTES īpašnieks/-e tad zini un nepalaid garām iespēju CEĻOT VIENMĒR IZDEVĪGĀK! Tev pienākas 5 %atlaide čarterceļojumiem  + dāvanā "Latvia Tours" lojalitātes karte. Uzzini vairāk