LAT ENG RUS

Tirdziņš

Bazārs Berga Bazārā

Jau par pilsētas tradīciju kļuvušais zemnieku tirgus ir iecienīts izcilu garšas baudītāju vidū. Berga Bazāra tirgū nopērkamās lietas ir 100% svaigas un kvalitatīvas Latvijas zemnieku saimniecībās audzētas un ražotas. Zemnieki un mājražotāji no visas Latvijas reģioniem piedāvā lielu pārtikas produkcijas daudzveidību – pašceptu maizi, gaļas un zivju kūpinājumus, dažādus sierus, ievārījumus, konservējumus un konditoreju. Te var nopirkt svaigu pienu un jēlu cūkas, liellopu, vistas vai truša gaļu un visas šiem produktu sagatavošanai vajadzīgās piedevas un garšvielas.

Berga Bazārā tirgojas vietējie amatnieki, kas īpaši specializējušies pilsētnieku vajadzībām un gaumei – te nopērkami skaisti modes aksesuāri, rotaslietas, bērnu rotaļlietas, kā arī mājās gatavoti kosmētikas līdzekļi no dabas produktiem – krēmi, eļļas, skrubji, ziepes u.c.

Izsenis tirgus ir bijis darījumu, iepazīšanās un izklaides vieta. Šodienas tirgus atklāj tautas mentālās īpatnības un tradīcijas, tāpēc tas ir interesants ceļotājiem un tūristiem.

Berga tirgus  uz laiku ir slēgts.

Tirgotājus aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Aizpildīt pieteikuma anketu šeit!

Dzirkstošās Ziemassvētku brokastis restorānā Bergs piedāvā gardēžu brokastu bufeti ar glāzi izcila šampanieša vienā no Rīgas top viesnīcas restorāniem. Uzdāviniet sev svētku noskaņu nesteidzīgi romantiskā atmosfērā no 25. - 27. decembrim.
Tālrunis rezervācijām +371 67770957


Restorāns BERGS no 14.12. - 03.01.2016. piedāvā īpaši Ziemassvētkiem sastādītu 3-kārtu biznesa pusdienu ēdienkarti no pirmdienas līdz sestdienai no plkst. 12 - 16 par 20 EUR/personai.
 


STARO RĪGA festivāla instalācija MIJIEDARBĪBA, kurā apvienojušies divu mākslinieku - scenogrāfa un gleznotāja Ilmāra Blumberga skulpturālā strūklaka un Egīla Medņa gaismas lode paužot ideju par vecās pasaules transformāciju ar gaismu, vecā pārtapšanu jaunajā un pretspēku apvienošanu.


Populāri prāta spēļu vakari tagad arī restorānā ZOSTE. Lai pieteiku komandu 24. novembra pasākumā lūdzam pieteikties:prataspeles@prataspeles.com


Kopš novembra mainīti restorāna ZOSTE darbalaiki! Pirmdien līdz trešdien strādā pēcpusdienā no 17:00 - 22:00, ceturtdien un piektdien īpašos vakara pasakumos no 12:00 līdz 01:00, bet sestdienās ar brokastu piedāvājumiem jau no 11:00 līdz pat 23:00. Aicināti uz Zostes muzikālajiem vakariem!


Katru nedēļas nogali no 10 - 16 izvēlies sev tīkamāko Vēlo brīvdienu brokastu piedāvājumu kādā no Berga Bazāra kvartāla restorāniem.  Tradicionālas amerikāņu brokastis - jaunatklātajā restorāna ZOSTE, izsmalcināti TOP pieprasītākie brokastu ēdieni viesnīcas restorānā Bergs,  vīna bārā Garage, brokastis Andalūzijas sunī,  gastropub Cydonia, pašmāju musli un dažādu saldējumu šķirnes kopā ar glāzi sidra Buržuja brokastīs.


Narciss ir starptautiski atpazīts modes mākslinieces Alises Trautmanes izlolots zīmols, kas atvēris modes salonu- atelier - kafejnīcu Berga Bazārā. Stilīgi pārdomāta jaunām tirgus prasībām atbilstoša salona koncepcija savieno iepirkšanos ar gaumīgu pasēdēšanu āra terasē, pārcilājot modes žurnālus un malkojot īpašo Narciss kafiju ar kruasānu.


Esthederm Institute salonā visas skaistumkopšanas procedūras notiek ar inovatīviem kosmētikas līdzekļiem, kas pamatā balstās uz šūnas ūdenim identiski radīto celulāro ūdeni, kurā šūnas dzīvo un spēj uzņemt mitrumu, tādējādi tiek stimulēta ādas spēja pašai atjaunoties un izskatīties daudz jaunākai. Salona darba laiki no 11 - 19.


BERGA BAZĀRĀ atvēries slavenais modes zīmols  ANNA LED. Jaunajam ANNA LED veikalam-studijai ir izteikti aktuāla koncepcija: zem viena jumta atrodas trīs šī zīmola pamatelementi – gatavā apģērba veikals, dizaina studija un ražotne.


Ja Tu esi BERGA BAZĀRA KLIENTA KARTES īpašnieks/-e tad zini un nepalaid garām iespēju CEĻOT VIENMĒR IZDEVĪGĀK! Tev pienākas 5 %atlaide čarterceļojumiem  + dāvanā "Latvia Tours" lojalitātes karte. Uzzini vairāk