Berga Bazārs

Pakalpojumi

Franke

Iepazīstiet Franke virtuves brīnumus. Vienuviet ir viss jaunākais ko Franke piedāvā Baltijas valstīs. Apskatiet innovatīvus risinājumus virtuves izlietnēm, to piederumiem un ūdens maisītājiem. Jaunākie vistsmu klājumi sderēs ar modernu interjēru.

Franke Latvijā līdz nesenam laikam asociējās galvenokārt ar virtuves izlietnēm, ūdens maisītājiem un atkritumu šķirošanas sistēmām. Tomēr samērā nesen esam spēruši plašu soli virtuves tehnikas virzienā un nu mēs varam piedāvāt jau pilnu komplektu virtuvei. Salonā apskatiet jaunākos tvaika nosūcējus, indukcijas virsmas, cepeškrāsnis, tvaika krāsnis.

Salonā produktus var ne tikai apskatīt, bet arī izmēģināt, jo ir iekārtota funkcionējoša virtuve, kur katrs var pamēģināt cik ērti ir darboties ar Franke virtuves tehniku.

Šis salons primāri paredzēts dizaineriem un Franke produktu pārdevēju apmācībai. Regulāri tiek organizētas dizaineru apmācības un ja vēlaties tajās piedalīties, lūgums atsūtīt ziņu.

Darba laiki:
T. 10:00 - 14:00
Adrese:
Marijas iela 13 k-2, Rīga
Mājas lapa:
www.franke.lv/ks
Tālrunis:
+371 28626696
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies).Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu