Berga Bazārs

Restorāni

Andalūzijas suns

Andalūzijas Suns ir mūsdienīga kafejnīca & bārs, kas atrodas pašā pilsētas centrā – Berga Bazārā. Mājīgajās, brīvā stila telpās un plašajā āra terasē, kas atvērta gada siltajos mēnešos, ikvienam ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko maltīti – sākot no burgeriem un svaigiem, viegliem salātiem, līdz pat Meksikas virtuvei un garšām bagātīgiem pamatēdieniem. Ēdienkarte regulāri tiek papildināta ar dažādiem jaunumiem un sezonas aktualitātēm. Darbadienās pieejams īpašais pusdienu piedāvājums, kas mainās katru dienu. Bārs ir unikāls ar savu džinu izlasi, kas ir lielākā Latvijā, piedāvājumā iekļaujot vairāk kā 50 džinus no dažādām valstīm. Džina degustācijas, dažādu stilu džina kokteiļi, pašu gatavotas mājas limonādes, kā arī citi atspirdzinoši dzērieni – katrs atradīs sev piemērotāko! 

Visa gada garumā iekštelpās apskatāma kāda no jauno mākslinieku gleznu izstādēm. 

Andalūzijas Suns piedāvājumā ietilpst arī banketu organizēšana un apkalpošana gan kafejnīcas telpās Berga Bazārā, gan ārpus tām. 

Andalūzijas Suns – vieta, kur mostas smaids!

Atlaide ar klienta karti:
10%
Darba laiki:
P.-P. P. – C. 10:00 – 01:00 Pk. 10:00 – 03:00
S. 11:00 – 03:00
Sv. 11:00 – 01:00
Adrese:
Elizabetes iela 83/85
Mājas lapa:
www.andaluzijassuns.lv
Tālrunis:
+371 6728 8418
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies).Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu