Berga Bazārs

Sīkdatņu politika

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek izveidotas un saglabātas Jūsu elektroniskajā ierīcē (datorā, planšetē, mobilajā tālrunī un tml.), apmeklējot mūsu interneta vietni. Sīkdatnes “atceras” Jūsu pieredzi un pamatinformāciju un tādējādi uzlabo mūsu interneta vietnes lietošanas ērtumu. 

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai apstrādātu interneta vietnes lietošanas vēstures datus, diagnosticētu problēmas un trūkumus vietnes darbībā, iegūtu statistiku par mājaslapas apmeklējumiem, kā arī lai nodrošinātu vietnes funkcionalitātes pilnīgu un ērtu izmantošanu. Mēs izmantojam sekojošas sīkdatnes:

  • būtiskās sīkdatnes – lai lapas apmeklētāji spētu pārvietoties tīmekļvietnē un lietot tās funkcijas;
  • pastāvīgā sīkdatnes, kas ļauj saglabāt Jūsu veiktās izvēles, apmeklējot mājaslapu (piemēram, valodu);
  • trešās puses pakalpojumu sniedzēju sīkdatnes (piemēram,  Google Analytics, Facebook, Twitter). Šādas sīkdatnes var tikt izvietotas tīmekļa vietnē, kad Jūs to apmeklējat, un tādējādi sniegt informāciju par faktu, ka esat apmeklējuši šo tīmekļa vietni. Ja vēlaties iegūt sīkāku informāciju par to, kā šīs trešās puses izmanto sīkdatnes, dodieties uz attiecīgajām tīmekļa vietnēm. 

Ja Jūs nevēlaties atļaut izmantot sīkdatnes, Jūs to varat pārtraukt, izmainot savas interneta pārlūkprogrammas uzstādījumus, tomēr tādā gadījumā mūsu interneta vietnes lietošana var būt traucēta un apgrūtināta. Saglabāto sīkdatņu dzēšana ir iespējama Jūsu ierīces interneta pārlūkprogrammas uzstādījumu sadaļā, dzēšot saglabāto sīkdatņu vēsturi. Papildu informāciju par to, kā pārvaldīt sīkdatņu izvēlnes var atrast arī populārākajās pārlūkprogrammās.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookies).Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
Piekrītu